Multisite Search (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Reset to defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Weight
nl: Gewicht

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Save
nl: Opslaan

en: The configuration options have been reset to their default values.
nl: De configuratie-instellingen zijn teruggezet naar de standaardwaarden.

en: Site name
nl: Naam van de website

en: Search settings
nl: Zoekinstellingen

en: Other
nl: Andere

en: Site Name
nl: Sitenaam

en: Edit Site
nl: Site aanpassen

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
nl: Zoek op elk van de beide trefwoorden door het toevoegen van <strong>OR</strong> in hoofdletters. Bijvoorbeeld: <strong>hond OR kat</strong>.

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
nl[0]: Gebruik minimaal één trefwoord met 1 of meer tekens.
nl[1]: Gebruik minimaal één trefwoord met @count of meer tekens.

en: Exclude unpublished nodes
nl: Ongepubliceerde inhoud uitsluiten

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
nl: De zoekopdracht bevat te veel AND/OR-functies. Enkel de eerste @count woorden van de zoekopdracht zijn gebruikt.
