Multisite Search (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Reset to defaults
oc: Reïnicializar a las valors per defaut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Weight
oc: Pes

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Save
oc: Enregistrar

en: The configuration options have been reset to their default values.
oc: Las opcions de configuracion son estadas reïnicializadas a lors valara per defaut.

en: Site name
oc: Nom del site

en: Search settings
oc: Paramètres de recèrca

en: Other
oc: Autre

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
oc: Cerqueu per qualsevol dels dos tèrmes amb <strong>OR</strong> en majusculas. Per exemple, <strong>gossos OR gats</strong>.

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
oc[0]: Vos cal inclure al mens un mot clau positiu de @count caractèr o plus.
oc[1]: Vos cal inclure al mens un mot clau positiu de @count caractèrs o plus.
