Multisite Search (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Reset to defaults
pl: Przywróć domyślne

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Weight
pl: Waga

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Save
pl: Zapisz

en: The configuration options have been reset to their default values.
pl: Przywrócone zostały domyślne ustawienia.

en: Site name
pl: Nazwa witryny

en: Search settings
pl: Ustawienia wyszukiwarki

en: Other
pl: Inne

en: Site URL
pl: URL strony

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
pl: Operator <strong>OR</strong> (pisany wielkimi literami) umożliwia wyszukanie jednego lub drugiego z rozdzielonych nim słów. Przykład: <strong>koty OR psy</strong>.

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
pl[0]: Wymagane jest przynajmniej jedno poprawne słowo kluczowe z 1 lub więcej znakami.
pl[1]: Wymagane jest przynajmniej jedno poprawne słowo kluczowe z @count lub więcej znakami.
pl[2]: Wymagane jest przynajmniej jedno poprawne słowo kluczowe z @count lub więcej znakami.

en: Exclude unpublished nodes
pl: Wykluczanie nieopublikowanych węzłów

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
pl: Twoje wyszukiwanie zawierało zbyt wiele wyrażeń i/lub. Tylko pierwsze @count wyrażeń zostało uwzględnionych w wyszukiwaniu.
