Multisite Search (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Reset to defaults
uk: Скинути до початкових значень

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Weight
uk: Вага

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Save
uk: Зберегти

en: The configuration options have been reset to their default values.
uk: Налаштування повернуто до їх стандартних (базових) значень.

en: Site name
uk: Назва сайту

en: Search settings
uk: Налаштування пошуку

en: Other
uk: Інше

en: Site Name
uk: Назва сайту

en: Site URL
uk: Адреса сайту

en: Database Name
uk: Назва бази даних

en: Add Site
uk: Додати сайт

en: Edit Site
uk: Редагувати сайт

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
uk: Пошук для кожного із двох термінів з набраним у верхньому регістрі <strong>OR</strong>. Наприклад, <strong>кішки OR собаки</strong>.

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
uk[0]: Необхідно вказати хоча б одне включене в пошук ключове слово з не менш ніж @count літерою.
uk[1]: Необхідно вказати хоча б одне включене в пошук ключове слово з не менш ніж @count літери.
uk[2]: Необхідно вказати хоча б одне включене в пошук ключове слово з не менш ніж @count літер.

en: Exclude unpublished nodes
uk: Вилучити неопубліковані матеріали

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
uk: У вашому пошуковому запиті надто багато виразів AND/OR (та/або). У пошук долучено лише перші @count термінів.
