Multistep Registration WhyWebs (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Roles
ru: Роли

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: Show
ru: Показать

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
ru: Адрес электронной почты %email уже зарегистрирован. <a href="@password">Забыли свой пароль?</a>

en: The name %name is already taken.
ru: Имя %name уже используется.

en: The e-mail address %email is already taken.
ru: Адрес e-mail %email уже занят.

en: The signature is too long: it must be %max characters or less.
ru: Подпись слишком длинная. Подпись не может состоять более чем из %max знаков.
