Multistep Registration WhyWebs (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Roles
et: Rollid

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Show
et: Näita

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
et: Meiliaadressiga %email on juba registreerutud. <a href="@password">Kas unustasid oma parooli?</a>

en: The name %name is already taken.
et: Nimi %name on juba võetud.

en: The e-mail address %email is already taken.
et: E-posti aadress %email on juba kasutusel.

en: The signature is too long: it must be %max characters or less.
et: Signatuur on liiga pikk: see võib olla kuni %max märki pikk.
