Multistep Registration WhyWebs (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Show
fa: نمایش

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
fa: نشانی پست الکترونیکی %email هم اکنون ثبت شده است. <a href="@password">آیا گذرواژه خود را فراموش نموده‌اید ؟</a>

en: The name %name is already taken.
fa: نام %name قبلا ثبت شده است.

en: The e-mail address %email is already taken.
fa: در حال حاضر نشانی پست الکترونیک %email گرفته شده است.

en: The signature is too long: it must be %max characters or less.
fa: امضا طولانی است: تعداد کارکترها بایستی حداکثر %max باشد.
