Multistep Registration WhyWebs (7.x-1.31) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Roles
be: Ролі

en: Show
be: Паказаць

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
be: Еmail %email ужо зарэгістраваны ў сістэме. <a href="@password">Магчыма, вы хочаце аднавіць пароль па эл. пошце?</a>

en: The name %name is already taken.
be: На жаль, імя карыстальніка %name ужо занятае.

en: The e-mail address %email is already taken.
be: На жаль, email %email ужо заняты.

en: You must enter a username.
be: Вы павінны ўвесьці Вашую мянушку.

en: The username cannot begin with a space.
be: Імя карыстальніка не можа пачынацца з прабела.

en: The username cannot end with a space.
be: Імя карыстальніка не можа заканчвацца на прабел.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
be: Імя карыстальніка не можа ўтрымліваць некалькі прабелаў запар.

en: The username contains an illegal character.
be: Імя карыстальніка ўтрымлівае недапушчальныя сімвалы.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
be: Імя карыстальніка %name занадта доўгае: яно павінна быць не больш за  %max сімвалаў.

en: The signature is too long: it must be %max characters or less.
be: Подпіс занадта доўгі, ён не можа быць даўжэй за  %max.
