Multistep Registration WhyWebs (7.x-1.31) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Show
dz: སྟོན།

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
dz: གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་ %email འདི་ཧེ་མ་ལས་རང་  ཐོ་འགོད་འབད་དེ་འདུག།  <a href="@password">ཁྱོད་རའི་ཆོག་ཡིག་འདི་བརྗེད་སོངཔ་ཨིན་ན?</a>

en: The name %name is already taken.
dz: མིང་  %nameདེ་ ཧེ་མ་ལས་རང་ འབག་ཡར་སོང་ནུག

en: You must enter a username.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་ལག་ལེན་པའི་  མིང་ཅིག་ ཐོ་བཀོད་དགོ

en: The username cannot begin with a space.
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་དེ་  བར་སྟོང་དང་གཅིག་ཁར་  འགོ་བཙུགས་མི་བཏུབ།

en: The username cannot end with a space.
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་དེ་  བར་སྟོང་དང་གཅིག་ཁར་ མཇུག་བསྡུ་མི་བཏུབ།

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་དེ་  གྱལ་ནང་ལུ་  སྣ་མང་བར་སྟོང་  ཤོངམ་འབད་མེད།

en: The username contains an illegal character.
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་འདི་ནང་ལུ་  ཁྲིམས་འགལ་གྱི་ ཡིག་འབྲུ་ཅིག་འདུག
