Multistep Registration WhyWebs (7.x-1.31) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Show
gl: Amosar

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
gl: O enderezo de correo-e %email xa está rexistrado. <a href="@password">Esqueceu o seu contrasinal?</a>

en: The name %name is already taken.
gl: O nome %name xa está asignado.

en: The e-mail address %email is already taken.
gl: O enderezo de correo-e %email xa está collido.

en: You must enter a username.
gl: Debe escribir un nome de usuario.

en: The username cannot begin with a space.
gl: O nome de usuario non pode comezar por un espazo.

en: The username cannot end with a space.
gl: O nome de usuario non pode rematar en espazo.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
gl: O nome de usuario non pode ter varios espazos seguidos.

en: The username contains an illegal character.
gl: O nome de usuario contén caracteres ilegais.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
gl: O nome de usuario %name é moi longo: debe ter %max caracteres ou menos.

en: The signature is too long: it must be %max characters or less.
gl: A sinatura é moi longa: Debe ter %max caracteres o menos.
