Multistep Registration WhyWebs (7.x-1.31) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Roles
hy: Դերեր

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: The name %name is already taken.
hy: %name անունը արդեն վերցված է։

en: The e-mail address %email is already taken.
hy: %email Էլ. փոստի հասցեն արդեն զբաղված է:

en: You must enter a username.
hy: Դուք պետք է մուտքագրեք օգտանուն

en: The username cannot begin with a space.
hy: Օգտանունը չի կարող սկսվել տարածության գրանշանով (space)։

en: The username cannot end with a space.
hy: Օգտանունը չի կարող ավարտվել տարածության գրանշանով (space)։

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
hy: Օգտանունը չի կարող պարունակել բազմաթիվ տարածքներ մեկ տողի մեջ

en: The username contains an illegal character.
hy: Օգտանունը պարունակում է չթույլատրված նիշ։

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
hy: Օգտանուն %name շատ երկար է: Այն պետք է լինի %max սիմվոլներ կամ ավելի քիչ:

en: The signature is too long: it must be %max characters or less.
hy: Ստրագրությոնը շատ երկար է: Այն պետք է լինի %max նիշ, կամ պակաս:
