Multistep Registration WhyWebs (7.x-1.31) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Show
km: បង្ហាញ

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល %email ត្រូវ​បាន​ចុះ​ឈ្មោះ​រួច​ហើយ ។ <a href="@password">តើ​អ្នក​បាន​ភ្លេច​ពាក្យ​សម្ងាត់​របស់​អ្នក​ឬ ?</a>

en: The name %name is already taken.
km: ឈ្មោះ %name ត្រូវ​បាន​គេ​យក​រួច​ហើយ ។

en: The e-mail address %email is already taken.
km: អាសយ​ដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ %email ​ត្រូវ​បាន​ទទួល​យក​រួច​ហើយ​ ។

en: You must enter a username.
km: អ្នកត្រូវតែ​បញ្ចូល​ឈ្មោះ​អ្នកប្រើមួយ ។

en: The username cannot begin with a space.
km: ឈ្មោះ​អ្នកប្រើ​មិនអាច​ចាប់ផ្ដើម​ដោយ​ដកឃ្លា​បានទេ ។

en: The username cannot end with a space.
km: ឈ្មោះ​អ្នកប្រើ​មិនអាច​បញ្ចប់​ដោយ​ដកឃ្លា​បានទេ ។

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
km: ឈ្មោះ​អ្នកប្រើ​មិន​អាច​មាន​ដក​ឃ្លា​ច្រើន​ជាប់​គ្នា​បាន​ឡើយ ។

en: The username contains an illegal character.
km: ឈ្មោះ​អ្នកប្រើ​មាន​តួអក្សរ​មិន​ត្រឹមត្រូវ ។

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ %name វែង​ពេក ៖ វា​ត្រូវ​តែ​មាន​តួ​អក្សរ %max ឬ​តិច​ជាង​នេះ ។

en: The signature is too long: it must be %max characters or less.
km: ហត្ថលេខា​វែង​ពេក ៖ វា​ត្រូវ​តែ​មាន​តួ​អក្សរ​ %max ​ឬ​តិច​ជាង​នេះ​ ។
