Multistep Registration WhyWebs (7.x-1.31) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Roles
ro: Roluri

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: Show
ro: Arată

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
ro: Adresa de email %email este deja înregistrată. <a href="@password">Aţi uitat parola?</a>

en: The name %name is already taken.
ro: Numele %name este folosit deja.

en: You must enter a username.
ro: Trebuie să introduceți un nume de utilizator.

en: The username cannot begin with a space.
ro: Numele de utilizator nu poate începe cu un spațiu.

en: The username cannot end with a space.
ro: Numele de utilizator nu se poate termina cu un spațiu.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
ro: Numele de utilizator nu poate conține mai multe spații consecutive.

en: The username contains an illegal character.
ro: Numele de utilizator conține un caracter ilegal.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
ro: Numele de utilizator %name este prea lung: trebuie să aibă %max caractere sau mai puțin.
