Multistep Registration WhyWebs (7.x-1.31) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Roles
sl: Vloge

en: Show
sl: Prikaži

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
sl: E-mail naslov %email je že registriran. <a href="@password">Ste pozabili vaše geslo?</a>

en: The name %name is already taken.
sl: Uporabniško ime %name že obstaja.

en: The e-mail address %email is already taken.
sl: E-naslov %email je že zaseden.

en: You must enter a username.
sl: Vnesti morate uporabniško ime.

en: The username cannot begin with a space.
sl: Uporabniško ime se ne sem začeti s presledkom.

en: The username cannot end with a space.
sl: Uporabniško ime se ne sme zaključiti s presledkom.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
sl: Uporabniško ime ne sme vsebovati več zaporednih presledkov.

en: The username contains an illegal character.
sl: Uporabniško ime vsebuje nedovoljen znak.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
sl: Uporabniško ime %name je predolgo: dolžina mora biti manjša od %max znakov.
