Multistep Registration WhyWebs (7.x-1.31) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
da: E-mail-adressen %email er allerede i brug. <a href="@password">Har du glemt din adgangskode?</a>

en: The name %name is already taken.
da: Navnet %name er allerede taget.

en: You must enter a username.
da: Du skal indtaste et brugernavn.

en: The username cannot begin with a space.
da: Brugernavnet må ikke begynde med et mellemrum.

en: The username cannot end with a space.
da: Brugernavnet må ikke slutte med et mellemrum.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
da: Brugernavnet må ikke indholde flere mellemrum i træk.

en: The username contains an illegal character.
da: Brugernavnet indeholder et ugyldigt tegn.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
da: Brugernavnet %username er for langt. Det skal være kortere end %max tegn.
