Multistep Registration WhyWebs (7.x-1.31) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: Show
th: แสดง

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
th: มีคนใช้อีเมล %email ไปแล้ว <a href="@password">คุณลืมรหัสผ่านหรือไม่?</a>

en: The name %name is already taken.
th: มีคนใช้ชื่อ %name ไปแล้ว

en: You must enter a username.
th: คุณต้องกรอกชื่อผู้ใช้

en: The username cannot begin with a space.
th: ชื่อผู้ใช้ต้องไม่ขึ้นด้วยช่องว่าง

en: The username cannot end with a space.
th: ชื่อผู้ใช้ต้องไม่ลงท้ายด้วยช่องว่าง

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
th: ชื่อผู้ใช้ต้องไม่มีช่องว่างต่อกันมากกว่า 1 ตัว

en: The username contains an illegal character.
th: ชื่อผู้ใช้มีตัวอักษรที่ไม่อนุญาต

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
th: ชื่อผู้ใช้ %name ยาวเกินกำหนด %max ตัวอักษร
