Multistep Registration WhyWebs (7.x-1.41) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Roles
af: Rolle

en: Show
af: Vertoon

en: The name %name is already taken.
af: Die naam %name is reeds geneem.

en: The e-mail address %email is already taken.
af: Die e-posadres %email reeds in gebruik.

en: You must enter a username.
af: U moet 'n genruikersnaam insleutel.

en: The username cannot begin with a space.
af: Die gebruikersnaam kan nie met 'n spasie begin nie.

en: The username cannot end with a space.
af: Die gebruikersnaam kan nie eindig met 'n spasie nie.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
af: Die gebruikersnaam kan nie meer as een spasie in 'n ry bevat nie.

en: The username contains an illegal character.
af: Die gebruikersnaam bevat 'n ongeldige karakter.
