Multistep Registration WhyWebs (7.x-1.41) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Roles
bg: Роли

en: Show
bg: Покажи

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
bg: Имейл адресът %email е вече регистриран. <a href="@password">Забравена парола?</a>

en: The name %name is already taken.
bg: Името %name е вече заето.

en: You must enter a username.
bg: Трябва да въведете потребителско име.

en: The username cannot begin with a space.
bg: Потребителското име не може да започва с интервал.

en: The username cannot end with a space.
bg: Потребителското име не може да завършва с интервал.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
bg: Потребителското име не може да съдържа два последователни интервала.

en: The username contains an illegal character.
bg: Потребителското име съдържа невалиден символ.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
bg: Потребителското име %name е прекалено дълго: трябва да бъде %max символа или по-малко.
