Multistep Registration WhyWebs (7.x-1.41) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Roles
el: Ρόλοι

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Show
el: Εμφάνιση

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
el: Η διεύθυνση e-mail %email είναι ήδη κατειλημμένη. <a href="@password">Έχετε ξεχάσει το συνθηματικό σας;</a>

en: The name %name is already taken.
el: Το όνομα %name είναι ήδη κατειλημμένο.

en: The e-mail address %email is already taken.
el: Η διεύθυνση e-mail %email είναι ήδη καταχωρημένη.

en: You must enter a username.
el: Πρέπει να δώσετε όνομα λογαριασμού.

en: The username cannot begin with a space.
el: Το όνομα λογαριασμού δεν μπορεί να αρχίζει με διάστημα.

en: The username cannot end with a space.
el: Το όνομα λογαριασμού δεν μπορεί να τελειώνει με διάστημα.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
el: Το όνομα λογαριασμού δεν μπορεί να περιέχει πολλά συνεχόμενα διαστήματα.

en: The username contains an illegal character.
el: Το όνομα λογαριασμού περιέχει χαρακτήρα που δεν επιτρέπεται.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
el: Το όνομα λογαριασμού %name είναι πολύ μεγάλο: πρέπει να είναι %max χαρακτήρες ή λιγότερους.

en: The signature is too long: it must be %max characters or less.
el: Η υπογραφή είναι πολύ μεγάλη: πρέπει να έχει %max χαρακτήρες ή λιγότερους.
