Multistep Registration WhyWebs (7.x-1.41) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Roles
eu: Zereginak

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Show
eu: Erakutsi

en: The name %name is already taken.
eu: %name izena hartuta dago.

en: The e-mail address %email is already taken.
eu: Dagoeneko %email helbide elektronikoa hartuta dago.

en: You must enter a username.
eu: Erabiltzaile izena sartu behar duzu.

en: The username cannot begin with a space.
eu: Erabiltzaile izena ezin da zuriunez hasi.

en: The username cannot end with a space.
eu: Erabiltzaile izena ezin da zuriunez bukatu.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
eu: Erabiltzaile izenak ezin du eduki zuriune bat baino gehiago lerro batean.

en: The username contains an illegal character.
eu: Erabiltzaile izenak karaktere ilegal bat du.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
eu: %name erabiltzaile izena luzeegia da: %max karaktere edo gutxiagokoa izan behar du.
