Multistep Registration WhyWebs (7.x-1.41) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Show
fi: Näytä

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
fi: Sähköpostiosoite %email on jo rekisteröity. <a href="@password">Oletko unohtanut salasanasi?</a>

en: The name %name is already taken.
fi: Nimi %name on jo käytössä.

en: The e-mail address %email is already taken.
fi: Sähköpostiosoite %email on jo käytössä.

en: You must enter a username.
fi: Sinun on syötettävä käyttäjätunnus.

en: The username cannot begin with a space.
fi: Käyttäjätunnus ei voi alkaa välilyönnillä.

en: The username cannot end with a space.
fi: Käyttäjätunnus ei voi loppua välilyöntiin.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
fi: Käyttäjätunnuksessa ei saa olla useampia välilyöntejä peräkkäin.

en: The username contains an illegal character.
fi: Käyttäjätunnus sisältää kielletyn merkin.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
fi: Käyttäjätunnus %name on liian pitkä: sen täytyy olla %max merkkiä tai vähemmän.

en: The signature is too long: it must be %max characters or less.
fi: Allekirjoitus on liian pitkä: sallittu enimmäispituus on %max merkkiä.
