Multistep Registration WhyWebs (7.x-1.41) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Roles
jv: Parāgā

en: Show
jv: Kétoknā

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
jv: Alamat e-mail %email uwis tau kedhaftar. <a href="@password">Apa Sampéyan lali kode sandhiné?</a>

en: The name %name is already taken.
jv: Jeneng %name uwis ana sing nganggo.

en: The e-mail address %email is already taken.
jv: Alamat e-mail %email uwis ana sing nganggo.

en: You must enter a username.
jv: Sampéyan kudu ngleboknā jeneng panganggo.

en: The username cannot begin with a space.
jv: Jeneng panganggo ora kena diwiwiti karo tanda spasi.

en: The username cannot end with a space.
jv: Jeneng panganggo ora kena diakhiri karo tanda spasi.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
jv: Jeneng panganggo ora kena diiséni tanda spasi luwih sākā siji.

en: The username contains an illegal character.
jv: Jeneng panganggo ngandhut karakter sing dilarang.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
jv: Jeneng panganggo %name kedawan: kudune paling dawa %max karakter utāwā kurang.

en: The signature is too long: it must be %max characters or less.
jv: Tanda tangan kedawan: kudune paling dawa %max aksara utawa kurang.
