Multistep Registration WhyWebs (7.x-1.41) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Roles
kk: Рөлдер

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
kk: %email e-mail-ы тіркелген. <a href="@password">Құпиясөзді ұмыттыңыз ба?</a>

en: The name %name is already taken.
kk: %name аты таңдалып қойған.

en: You must enter a username.
kk: Қолданушы атын енгізу керек.

en: The username cannot begin with a space.
kk: Пайдаланушының атының бос орыннан басталуына болмайды.

en: The username cannot end with a space.
kk: Пайдаланушының атының бос орыннан аяқталуына болмайды.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
kk: Пайдаланушының атында бір жолда көп бос орын қалдырылуына болмайды.

en: The username contains an illegal character.
kk: Пайдаланушы атында рұқсатсыз символдар бар.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
kk: %name қолданушы аты өте ұзын: ең көп %max таңбадан тұру керек.
