Multistep Registration WhyWebs (7.x-1.41) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: The name %name is already taken.
kn: %name ಹೆಸರು ಆಗಲೇ ತೆಗೆದುಕೊಳ್ಳಲಾಗಿದೆ.

en: The e-mail address %email is already taken.
kn: %email ಎಂಬ ವಿಳಾಸವು ಈಗಾಗಲೇ ಬಳಸಲ್ಪಡುತ್ತಿದೆ.

en: You must enter a username.
kn: ಬಳಕೆಯ ಹೆಸರೊಂದನ್ನು ಸೇರಿಸಬೇಕು.

en: The username cannot begin with a space.
kn: ಬಳಕೆಯ ಹೆಸರು ಸ್ಪೇಸ್ ನಿಂದ ಶುರುವಾಗಕೂಡದು.

en: The username cannot end with a space.
kn: ಬಳಕೆಯ ಹೆಸರು ಸ್ಪೇಸ್ ನಿಂದ ಶುರುವಾಗಕೂಡದು.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
kn: ಬಳಕೆಯ ಹೆಸರಿನಲ್ಲಿ ಹಲವು ಖಾಲಿ ಸ್ಪೇಸ್ ಗಳಿರಬಾರದು.

en: The username contains an illegal character.
kn: ಬಳಕೆಯ ಹೆಸರಿನಲ್ಲಿ ನಿರ್ಬಂಧಿತ ಅಕ್ಷರವಿದೆ.
