Multistep Registration WhyWebs (7.x-1.41) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Roles
lt: Rolės

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Show
lt: Rodyti

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
lt: Su tokiu el. pašto adresu %email jau registruotasi. <a href="@password">Ar jūs pamiršote slaptažodį?</a>

en: The name %name is already taken.
lt: Narys vardu %name jau yra.

en: The e-mail address %email is already taken.
lt: El, pašto adresas %email jau užimtas.

en: You must enter a username.
lt: Jūs turite įvesti savo registracijos vardą.

en: The username cannot begin with a space.
lt: Registracijos vardas negali prasidėti tarpu.

en: The username cannot end with a space.
lt: Registracijos vardas negali baigtis tarpu.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
lt: Registracijos varde negali būti kelių tarpų iš eilės.

en: The username contains an illegal character.
lt: Registracijos varde yra neleistinas simbolis.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
lt: Registracijos vardas %name per ilgas: jis turi būt %ma simbolių arba mažiau.

en: The signature is too long: it must be %max characters or less.
lt: Parašas per ilgas: jis turi būt %max simbolių arba mažiau.
