Multistep Registration WhyWebs (7.x-1.41) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Roles
lv: Lomas

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Show
lv: Rādīt

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
lv: E-pasta adrese '%email' ir jau reģistrēta. <a href="@password">Vai esat aizmirsuši savu paroli?</a>

en: The name %name is already taken.
lv: Norādītais vārds %name jau ir aizņemts.

en: The e-mail address %email is already taken.
lv: E-pasta adrese %email jau ir aizņemta.

en: You must enter a username.
lv: Jums jāievada lietotājvārds.

en: The username cannot begin with a space.
lv: Lietotājvārds nevar sākties ar tukšuma simbolu.

en: The username cannot end with a space.
lv: Lietotājvārds nevar beigties ar tukšuma simbolu.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
lv: Lietotājvārds nevar saturēt vairākus tukšuma simbolus pēc kārtas.

en: The username contains an illegal character.
lv: Lietotājvārds satur neatļautu rakstzīmi.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
lv: Lietotājvārds %name ir par garu, tam jābūt %max simbolus garam vai īsākam.
