Multistep Registration WhyWebs (7.x-1.41) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Roles
pl: Role

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Show
pl: Pokaż

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
pl: Istnieje już konto użytkownika wykorzystujące adres e-mail %email. W przypadku zapomnienia hasła <a href="@password">należy poprosić o nowe</a>.

en: The name %name is already taken.
pl: Nazwa użytkownika %name jest już zajęta.

en: The e-mail address %email is already taken.
pl: Adres e-mail %email jest już używany.

en: You must enter a username.
pl: Nazwa użytkownika jest wymagana.

en: The username cannot begin with a space.
pl: Nazwa użytkownika nie może rozpoczynać się od spacji.

en: The username cannot end with a space.
pl: Nazwa użytkownika nie może kończyć się spacją.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
pl: Nazwa użytkownika nie może zawierać więcej niż jedną spację.

en: The username contains an illegal character.
pl: Podana nazwa użytkownika zawiera niedozwolony znak.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
pl: Podana nazwa użytkownika %name jest za długa. Musi zawierać nie więcej niż %max znaków.

en: The signature is too long: it must be %max characters or less.
pl: Podpis jest zbyt długi: musi mieć %max znaków lub mniej.
