Multistep Registration WhyWebs (7.x-1.41) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Roles
sq: Rolet

en: Show
sq: Shfaq

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
sq: Adresa e-mail %email është rregullisht e regjistruar. <a href="@password">Keni harruar fjalëkalimin tuaj?</a>

en: The name %name is already taken.
sq: Emri %name është përdorur njëherë.

en: The e-mail address %email is already taken.
sq: Adresa e-mail %email është përdorur njëherë.

en: You must enter a username.
sq: Duhet të shkruani një emër përdoruesi.

en: The username cannot begin with a space.
sq: Emri i përdoruesit nuk mund të fillojë me një hapësirë.

en: The username cannot end with a space.
sq: Emri i përdoruesit nuk mund të përfundojë me një hapësirë.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
sq: Emri i përdoruesit nuk mund të përmbajë hapsira shumëfishe në një rresht.

en: The username contains an illegal character.
sq: Emri i përdoruesit përmban një simbol të palejuar.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
sq: Emri i përdoruesit %name është tepër i gjatë: duhet të jetë %max ose më pak gërma.
