Multistep Registration WhyWebs (7.x-1.42) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Show
bo: སྟོན

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
bo: གློག་ཡིག་%email་དེ་ཐོ་འགོད་བྱས་ཟིན། <a href="@password">གསང་གྲངས་བརྗེད་སོང་བ་ཡིན་ནམ།</a>

en: The name %name is already taken.
bo: %name་ཟེར་བ་སྤྱད་ཟིན།

en: The e-mail address %email is already taken.
bo: གློག་ཡིག་%email་དེ་སྔོན་དུ་སྤྱད་ཟིན།

en: You must enter a username.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ངེས་པར་དུ་སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་ཞིག་འཇུག་དགོས།

en: The username cannot begin with a space.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་འགོ་ལ་སྟོང་འཐེབ་ཡོད་མི་རུང་།

en: The username cannot end with a space.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་འཇུག་ལ་སྟོབ་འཐེབ་འཇོག་མི་རུང་།

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་དུ་སྟོང་འཐེབ་མང་པོ་མཉམ་དུ་འཇོག་མི་རུང་།

en: The username contains an illegal character.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་དུ་ལུགས་་དང་མི་མཐུན་པའི་ཡིག་འབྲུ་ཞིག་འདུག

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་%name་དེ་རིང་དྲག་འདུག དེ་ཡིག་འབྲུའི་མང་ཤོས་%max་དང་ཡང་ན་དེ་ལས་ཉུང་བ་དགོས།

en: The signature is too long: it must be %max characters or less.
bo: མིང་རྟགས་དེ་རིང་དྲག་འདུག མིང་རྟགས་ལ་ཡིག་འབྲུ་ཆེས་མང་ཤོས་%max་དང་དེ་ལས་ཉུང་དགོས།
