Multistep Registration WhyWebs (7.x-1.42) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Roles
eo: Roloj

en: Show
eo: Montru

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
eo: La retpoŝtadreso %email estas jam registrita. <a href="@password">Ĉu vi forgesis vian pasvorton?</a>

en: The name %name is already taken.
eo: La nomo %name jam estas okupita.

en: The e-mail address %email is already taken.
eo: La retpoŝtadreso %email jam estas okupita.

en: You must enter a username.
eo: Vi devas entajpi uzantnomon.

en: The username cannot begin with a space.
eo: Uzantnomo ne povas komenci per spaco.

en: The username cannot end with a space.
eo: Uzantnomo ne povas finiĝi per spaco.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
eo: Uzantnomo ne povas enhavi plurajn spacojn sinsekve.

en: The username contains an illegal character.
eo: Uzantnomo enhavas nevalidan signon.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
eo: La uzantnomo %name tro longas: ĝi devas esti %max signoj aŭ malpli.

en: The signature is too long: it must be %max characters or less.
eo: La subskribo estas tro longa: devas esti %max signoj aŭ malpli.
