Multistep Registration WhyWebs (7.x-1.42) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Show
hu: Megjelenítés

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
hu: %email e-mail cím már foglalt. <a href="@password">Új jelszó igénylése</a>

en: The name %name is already taken.
hu: %name felhasználónév már foglalt.

en: The e-mail address %email is already taken.
hu: %email email-cím már foglalt.

en: You must enter a username.
hu: Meg kell adni egy felhasználónevet.

en: The username cannot begin with a space.
hu: A felhasználónév nem kezdődhet szóközzel.

en: The username cannot end with a space.
hu: A felhasználónév nem végződhet szóközzel.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
hu: A felhasználónév nem tartalmazhat több egymás utáni szóközt.

en: The username contains an illegal character.
hu: A felhasználónév nem engedélyezett karaktert tartalmaz.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
hu: %name felhasználónév túl hosszú. A felhasználónév legfeljebb %max karakter hosszú lehet.

en: The signature is too long: it must be %max characters or less.
hu: Az aláírás hossza legfeljebb %max karakter lehet.
