Multistep Registration WhyWebs (7.x-1.42) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Roles
is: Hlutverk

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn

en: Show
is: Sýna

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
is: Netfangið %email er þegar skráð í kerfið. <a href="@password">Gleymdirðu lykilorðinu þínu?</a>

en: The name %name is already taken.
is: Nafnið %name er þegar frátekið.

en: You must enter a username.
is: Þú verður að slá inn notandanafn.

en: The username cannot begin with a space.
is: Notandanafnið má ekki byrja á bili.

en: The username cannot end with a space.
is: Notandanafnið má ekki enda á bili.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
is: Notandanafnið má ekki innihalda mörg bil í röð.

en: The username contains an illegal character.
is: Notandanafnið inniheldur ólöglegt rittákn.
