Multistep Registration WhyWebs (7.x-1.42) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Show
ku: پیشانبدە

en: The name %name is already taken.
ku: ئەم ناوە %name پێشتر داگیرکراوە.

en: You must enter a username.
ku: پێویستە ناوی تێپەڕبوون پڕبکەیتەوە.

en: The username cannot begin with a space.
ku: ناوی تێپەڕبوون نابێت بە بۆشایی دەستپێبکات.

en: The username cannot end with a space.
ku: ناوی تێپەڕبوون نابێت بە بۆشایی کۆتایی بێت.
