Multistep Registration WhyWebs (7.x-1.42) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: The name %name is already taken.
mr: %name हे सदस्यनाम आधिच घेतल्या गेलेले आहे.

en: You must enter a username.
mr: तुम्ही सदस्य नाम देने गरजेचे आहे

en: The username cannot begin with a space.
mr: सदस्यनामाच्या आधी किंवा नंतर मोकळी जागा सोडू नका

en: The username cannot end with a space.
mr: सदस्यनामाच्या आधी किंवा नंतर मोकळी जागा सोडू नका

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
mr: सदस्यनामाच्या मधात खुप मोकळया जागा सोडू नका

en: The username contains an illegal character.
mr: सदस्यनामात प्रतिबंधीत अक्षर आहे, ते बदला.
