Multistep Registration WhyWebs (7.x-1.42) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Roles
oc: Ròtles

en: Show
oc: Afichar

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
oc: L'adreça electronica %email es ja enregistrada. <a href="@password">Avètz doblidat vòstre senhal ?</a>

en: The name %name is already taken.
oc: Lo nom %name es ja pres.

en: The e-mail address %email is already taken.
oc: L'adreça de corrièr electronic %email ja es agafada.

en: You must enter a username.
oc: Vos cal picar un nom d'utilizaire.

en: The username cannot begin with a space.
oc: Lo nom d'utilizaire deu pas començar per un espaci.

en: The username cannot end with a space.
oc: Lo nom d'utilizaire se deu pas acabar per un espaci.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
oc: Lo nom d'utilizaire deu pas conténer mantun espaci de seguida.

en: The username contains an illegal character.
oc: Lo nom d'utilizaire conten un caractèr invalid.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
oc: Lo nom d'utilizaire %name es tròp long  : sa longor deu èsser inferiora a %max caractèrs.

en: The signature is too long: it must be %max characters or less.
oc: La signatura es tròp larga : deu aver %max caractèrs o mens.
