Multistep Registration WhyWebs (7.x-1.42) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Show
fa: نمایش

en: You must enter a username.
fa: شما باید یک نام کاربری وارد کنید.

en: The username cannot begin with a space.
fa: نام کاربری نمیتواند با یک فضای خالی آغاز شود.

en: The username cannot end with a space.
fa: نام کاربری نمیتواند با یک فاصله پایان یابد.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
fa: نام کاربری نمیتواند شامل چندین فاصله متوالی باشد.

en: The username contains an illegal character.
fa: نام کاربری شامل یک کاراکتر غیر مجاز است.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
fa: نام کاربری %name طولانی است: حداکثر باید شامل %max کاراکتر باشد.
