Multistep Registration WhyWebs (7.x-1.42) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Roles
sv: Roller

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: Show
sv: Visa

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
sv: E-postadressen %email används redan. <a href="@password">Har du glömt ditt lösenord?</a>

en: The name %name is already taken.
sv: Namnet %name används redan.

en: The e-mail address %email is already taken.
sv: E-postadressen %email används redan.

en: You must enter a username.
sv: Du måste ange ett användarnamn.

en: The username cannot begin with a space.
sv: Användarnamnet får inte börja med ett mellanslag.

en: The username cannot end with a space.
sv: Användarnamnet får inte sluta med mellanslag.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
sv: Användarnamnet får inte innehålla flera mellanslag i rad.

en: The username contains an illegal character.
sv: Användarnamnet innehåller ett otillåtet tecken.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
sv: Användarnamnet %name är för långt. Det får inte innehålla mer än %max tecken.

en: The signature is too long: it must be %max characters or less.
sv: Signaturen är för lång: den får vara %max tecken eller färre.
