Multistep Registration WhyWebs (7.x-1.42) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Show
te: చూపించు

en: The name %name is already taken.
te: %name అనే పేరుని ఇప్పటికే తీసేసుకున్నారు.

en: You must enter a username.
te: వాడుకరి పేరుని తప్పనిసరిగా ఇవ్వాలి.

en: The username cannot begin with a space.
te: వాడుకరి పేరు ఖాళీతో మొదలవకూడదు.

en: The username cannot end with a space.
te: వాడుకరి పేరు ఖాళీతో అంతమవకూడదు.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
te: వాడుకరి పేరులో వరుసగా పలు ఖాళీలు ఉండకూడదు.

en: The username contains an illegal character.
te: వాడుకరి పేరులో తప్పుడు అక్షరం ఉంది.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
te: %name అనే వాడుకరి పేరు మరీ పొడుగ్గా ఉంది: %max లేదా అంతకంటే తక్కువ అక్షరాలుండాలి.
