Multistep Registration WhyWebs (7.x-1.46) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Roles
cs: Role

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Show
cs: Ukázat

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
cs: E-mailová adresa %email je již registrována. <a href="@password">Zapomněli jste heslo?</a>.

en: The name %name is already taken.
cs: Jméno %name je již obsazeno.

en: The e-mail address %email is already taken.
cs: E-mailová adresa %email je již obsazená.

en: The signature is too long: it must be %max characters or less.
cs: Podpis je příliš dlouhý: může obsahovat maximálně %max znaků.
