Multistep Registration WhyWebs (7.x-1.5) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Roles
da: Roller

en: First name
da: Fornavn

en: Last name
da: Efternavn

en: Show
da: Vis

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
da: E-mail-adressen %email er allerede i brug. <a href="@password">Har du glemt din adgangskode?</a>

en: The name %name is already taken.
da: Navnet %name er allerede taget.

en: The e-mail address %email is already taken.
da: E-mail-adressen %email er allerede i brug.

en: The signature is too long: it must be %max characters or less.
da: Signaturen er for lang. Den skal være %max tegn eller mindre.
