Multistep Registration WhyWebs (7.x-1.53) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Roles
uk: Ролі

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Show
uk: Показати

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
uk: Адреса електронної пошти %email вже зареєстрована. <a href="@password">Ви забули свій пароль?</a>

en: The name %name is already taken.
uk: Ім'я %name вже зайняте.

en: The e-mail address %email is already taken.
uk: Адреса електронної пошти %email вже використовується.

en: The signature is too long: it must be %max characters or less.
uk: Занадто довгий підпис: він не має перевищувати %max символів.
