Multistep Registration WhyWebs (7.x-1.53) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Show
sk: Zobraziť

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
sk: E-mailová adresa %email je už registrovaná.  <a href="@password">Zabudli ste heslo?</a>

en: The name %name is already taken.
sk: Meno %name je už obsadené.

en: The e-mail address %email is already taken.
sk: E-mailová adresa %email je už obsadená.

en: The signature is too long: it must be %max characters or less.
sk: Podpis je príliš dlhý: musí mať maximálne %max znakov alebo menej.
