Multiupload Filefield Widget (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: file
ku: په‌ڕگه‌

en: File upload error. Could not move uploaded file.
ku: هەڵە ڕوویدا لە کاتی بارکردنی پەڕگە. نەتوانرا پەڕگەی بارکراو بگوازرێتەوە.

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
ku: لەبەر چەند هۆکارێکی ئەولەکاری، ناوی پەڕگەکەت گۆڕێنرا بۆ %filename.

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
ku: په‌ڕگه‌ی %file نه‌توانرا پاشه‌که‌وت بکرێت، له‌به‌رئه‌وه‌ی قه‌باره‌که‌ی گەیشتە %maxsize، کە بەرزترە له‌ قه‌باره‌ی ڕێپێدراو بۆ بارکردن.‌‌

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
ku: په‌ڕگه‌ی %file پاشه‌که‌وت نه‌کرا. چونکه‌ پرۆسەی بارکردن‌ ته‌واونەبوو.‌

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ku: په‌ڕگه‌ی %file نه‌توانرا پاشه‌که‌وت بکرێت ،هه‌ڵه‌یه‌کی نەناسراو ڕوویدا.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
ku: هەڵەیەکی بارکردن. پەڕگەی بارکراو %file نەتوانرا بگوازرێتەوە بۆ پێڕستی %destination.

en: The file could not be uploaded.
ku: ئەم پەڕگەیە نەتوانرا باربکرێت.

en: The file upload failed. %upload
ku: بارکردنی پەڕگە پەککەوتووبوو. %upload

en: Add a new file
ku: پەڕگەیەکی نوێ زیادبکە

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title

en: Weight for new file
ku: سەنگ بۆ پەڕگەی نوێ
