Multiupload Filefield Widget (7.x-1.13) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: file
fa: فایل

en: Fields
fa: میدانها

en: File upload error. Could not move uploaded file.
fa: خطای بارگذاری فایل. فایل بارگذاری شده نمیتواند منتقل شود.

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
fa: به دلایل امنیتی، بارگذاری شما به %filename تغییر نام داده شد.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
fa: فایل %file نمیتواند ذخیره شود. یک خطای ناشناخته رخ داده است.

en: The specified file %name could not be uploaded.
fa: فایل مشخص شده %name نمیتواند بارگذاری شود.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
fa: خطای بارگذاری. فایل‌های بارگذاری شده %file نمیتواند به مقصد %destination منتقل شود.

en: The file could not be uploaded.
fa: فایل نتوانست بارگذاری شود.

en: The file upload failed. %upload
fa: بارگذاری فایل با شکست مواجه شد. %upload

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
fa: فایل %source نمیتواند بارگذاری شود زیرا فایلی با این نام در مقصد %directory وجود دارد.

en: Add a new file
fa: افزودن یک فایل جدید

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
fa: فایل انتخاب شده %filename نمیتواند بارگذاری شود. فقط فایل‌هایی با پسوند‌های زیر مجاز هستند: %extensions.

en: Weight for @title
fa: وزن @title

en: Weight for new file
fa: وزن برای فایل جدید
