Multiupload Filefield Widget (7.x-1.16) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: file
az: fayl

en: Fields
az: Sahələr

en: File upload error. Could not move uploaded file.
az: Fayl yükləmə xətası. Yüklənmiş faylı köçürmək mümkün olmadı.

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
az: Təhlükəsizlik səbəbi ilə yükləmənizin adı %filename olaraq dəyişdirildi.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
az: %fayl faylını saxlamaq mümkün olmadı. Naməlum xəta baş verib.

en: The specified file %name could not be uploaded.
az: Göstərilən %name faylı yükləmək mümkün olmadı.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
az: Yükləmə xətası. Yüklənmiş fayl %fayl təyinat %destination yerinə köçürmək mümkün olmadı.

en: The file could not be uploaded.
az: Faylı yükləmək mümkün olmadı.

en: The file upload failed. %upload
az: Faylın yüklənməsi uğursuz oldu. %upload

en: Add a new file
az: Yeni fayl əlavə edin
