Mundus magazine (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Comments
ca: Comentaris

en: Help
ca: Ajuda

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Hidden
ca: Ocult

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: My Account
ca: El meu compte

en: Highlighted
ca: Destacat
