Mundus magazine (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Comments
fr: Commentaires

en: Help
fr: Aide

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Add new comment
fr: Ajouter un commentaire

en: Hidden
fr: Caché

en: You are here
fr: Vous êtes ici

en: Green
fr: Vert

en: Blue
fr: Bleu

en: Page top
fr: Haut de page

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: Sidebar first
fr: Première barre latérale

en: My Account
fr: Mon compte

en: Twitter Username
fr: Nom d'utilisateur Twitter

en: Highlighted
fr: Mis en évidence
