Mundus magazine (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Comments
ro: Comentarii

en: Help
ro: Ajutor

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Hidden
ro: Ascuns

en: You are here
ro: Eşti aici

en: Blue
ro: Albastru

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi

en: Highlighted
ro: Evidențiat
