Mundus magazine (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Help
sv: Hjälp

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Hidden
sv: Dold

en: You are here
sv: Du är här

en: Green
sv: Grön

en: Blue
sv: Blå

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: My Account
sv: Mitt konto

en: Highlighted
sv: Framhävd
