Mundus magazine (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: You are here
ug: ھازىرقى ئورنىڭىز

en: Green
ug: يېشىل

en: Blue
ug: كۆك

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: My Account
ug: ھېساباتىم

en: Twitter Username
ug: Twitter ئەزالىق نامى

en: Facebook Username
ug: ئەزالىق نامىFacebook
